Podpořte svým podpisem sílu našeho hlasu!

Hromadné dovolání spojuje hlas organizací a lidi, zainteresovaných v problematice ústavní péče o děti a mladé dospělé v České republice. Zákonodárci, sociální pracovníci, ředitelé dětských domovů, psychologové, pracovníci neziskových organizací i zástupci veřejnosti v něm svým podpisem deklarují vůli po zásadních a komplexních změnách ve státním systému péče o ohrožené děti.

I díky vašemu podpisu bude síla našeho hlasu intenzivnější. Věříme, že společně dokážeme dětem a mladým lidem v ústavní péči zajistit lepší podmínky pro život. Děkujeme za vaši podporu.

Chci podepsat Hromadné dovolání!

Mimo domov

Mimo domov - nové stránky se připravují.

Mimo domov je nevládní nezisková organizace, která vznikla v roce 2008 a zaměřuje se na systémové zlepšení péče o ohrožené děti. V roce 2019 spustila projekt Sociální Inkubátor, který nabídne komplexní služby dětem ve věku 15+ zaměřené na úspěšný start do dospělosti. Mimo domov klade důraz na síťování a propojování aktérů, které s ohroženými dětmi a dospívajícími pracují a zároveň volá po komunikaci mezi neziskovými organizacemi a zákonodárci.

Cílem Mimo domov je, aby se v České republice “ohrožené dítě” a “zájem dítěte” staly plnohodnotnými pojmy, aby se věnovala pozornost dětem žijícím mimo svou vlastní rodinu, ale také rodinám, kterým hrozí odebrání dítěte. Mimo domov usiluje o to, aby se realizovaly systémové změny, které povedou ke zlepšení postavení dítěte a vyslyšení jeho hlasu a zároveň se dokázaly děti v době dospělosti postavit na vlastní nohy. Mimo domov se proto zaměřuje i na osvětovou činnost - pořádá konference, kulaté stoly a semináře.

Jedním z našich klíčových projektů a srdeční záležitostí, je zážitkový festival OUT of HOME, který činnost Mimo domov odstartoval. Máme za sebou třináctý ročník, nyní plánujeme přípravu ročníku čtrnáctého.

Na festivalovou historii se můžete podívat tady:


Kontakty:

Předsedkyně spolku, výkonná ředitelka NF Krok domů

Klára Chábová
e-mail: klara@mimodomov.cz

Projektový manažer

Martina Malina Prášilová
e-mail: martina@mimodomov.cz

Projektový manažer

Andrea Šafařík Fridmanská
e-mail: andrea@mimodomov.cz
gsm: 608 510 782

Koordinátor výjezdů do dětských domovů, produkce

Eva Slavíková Minaříková
e-mail: eva@mimodomov.cz

Projektový manažer

Petra Hamerská
e-mail: petra@mimodomov.cz

PR, novináři

Roman Hrůza
e-mail: roman.hruza@rha.cz
gsm: 777 657 511

Hlavní koordinátor dětských domovů

Tamara Borovková
e-mail: tamara@mimodomov.cz

Koordinátor projektů

Renata Ulvrová
e-mail: renata@mimodomov.cz

Koordinátor projektů

Kristýna Juřinová
e-mail: kristyna@mimodomov.cz

Technická produkce, stage manager

Marek Landštof
e-mail: marek@mimodomov.cz

Konzultace a produkce

Olina Mistrová
e-mail: olina@mimodomov.cz

Konzultace

Lukáš Dolejš
e-mail: lukasdolej@seznam.cz

Produkce, ředitel logistiky

Jan Němec
e-mail: jan@mimodomov.cz

Grafika a příprava tiskových podkladů

Reklamare, s.r.o.
e-mail: jana@reklamare.cz

Webmaster

Radim Hašek
e-mail: radim@mimodomov.cz

Zpracování účetnictví i daňové evidence

Lenka Háková
INCOME TAX CLAIME
Toušická 558
190 16 Praha 9
gsm: 777 246 441



© Mimo domov, o.s. 2009-2019